Doprava zdarma nad 1000 CZK

Sledujte nás

Důležité odkazy

Kontaktujte nás

+420 704 484 194

Xem chúng tôi

Liên kết quan trọng

Liên hệ chúng tôi

+420 704 484 194

Náš příběh CANNIO

Náš příběh začal už hodně let zpátky. Jsme profesionální pěstitelé a nadšenci s mnohaletými zkušenostmi. Máme za sebou pracovní stáže v nejlepších konopných farmách a to jak v USA, tak i v Izraeli.

Už tři roky provozujeme v Moravskoslezském kraji velkokapacitní indoor pěstírnu a venkovní farmu, která se zabývá pěstováním prémiových květů legálního technického konopí. Všechny naše odrůdy splňují v České republice zákonem stanovenou hranici 1% obsahu THC, jsou pravidelně testovány v nezávislé laboratoři a mají potřebné certifikáty.

Kromě velkoobchodního prodeje spolupracujeme s menšími prodejci, kteří věří filozofii naší společnosti a jsou v podstatě srdcem a tahounem naší společné konopné rodiny. Jste to především Vy, naši zákazníci, kteří nás neustále inspirujete, posouváte dál a nutíte nás naše produkty neustále inovovat a vylepšovat. 

Koncem roku 2021 jsme Vám přinesli dlouho očekávanou vlastní prémiovou značku CANNIO. Tato značka má slušivé oranžové barvy a do detailu promyšlené obaly, které udrží naše produkty v té nejlepší kondici. Kromě toho je značka CANNIO ztělesněním toho nejlepšího a nejkvalitnějšího, co umíme vyprodukovat. Jedná se především o květy, oleje, ale také i o náš prémiový konopný balzám s nejvyšším podílem CBD na trhu. 

Každý náš produkt prošel dlouhou cestou vývoje, samotné výroby a testováním, proto vše, co v naší nabídce najdete, je opravdu to nejkvalitnější a vždy si za tím budeme stát. 

Jsme přímí pěstitelé a vše vyrábíme z vlastního konopí, které máme pod dohledem po celou dobu růstu, jeho zpracování až po distribuci. Proto jsou naše Prémiové produkty CANNIO cenově dostupné a jsou tak určeny co nejširší skupině lidí.

Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Doprava zdarma

nad 1000 Kč

Produkty prémiové kvality

od českého farmáře

Odborné poradenství

s výběrem i účinky

Certifikáty a analýzy

složení a původu